Kontakt

CAPTCHA Image

Wpisz numer, który widzisz powyżej.

Pola oznaczone na początku (*) są obowiązkowe.
Twoje dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Proszę zapoznać się z naszą polityką prywatności.

Siedziba
Dystrybutor
Siedziba

miha bodytec GmbH


Address: Siemensstr. 1
86368 Gersthofen
Germany
Nr telefonu: +49 821 4554 92 0
Adres e-mail: info@miha-bodytec.de
Dystrybutorzy

Austria


miha bodytec GmbH


Nr telefonu: +49 821 4554 92 0
Adres e-mail: info@miha-bodytec.de

Azerbaijan


SC Solutions LLP


Nr telefonu: +7 727 2583377
Adres e-mail: azerbaijan@miha-bodytec.com

Bahrain


GFI Sport Equipment Trading LLC


Nr telefonu: +971 4 832 889 2
Adres e-mail: bahrain@miha-bodytec.com

China


Shanghai Asiafit Consulting C, Ltd.


Nr telefonu: +86 18 121 255 968
Adres e-mail: china@miha-bodytec.com

Cyprus


Menegaki Foteini Nikolaos


Nr telefonu: +30 21121 431 61
Adres e-mail: cyprus@miha-bodytec.com

Czech Republic


NOVE Fitness s.r.o.


Nr telefonu: +420 548 424 001
Adres e-mail: czechrepublic@miha-bodytec.com

France


Apsara


Nr telefonu: +33 160 622 341
Adres e-mail: france@miha-bodytec.com

Greece


Menegaki Foteini Nikolaos


Nr telefonu: +30 21121 431 61
Adres e-mail: greece@miha-bodytec.com

Hungary


Speedfitness Kft.


Nr telefonu: +36 1 4900 161
Adres e-mail: hungary@miha-bodytec.com

International


miha bodytec GmbH


Nr telefonu: +49 821 4554 92 0
Adres e-mail: export@miha-bodytec.com

Iran - Islamic Republic of,


Tava Tejarat Liam Co., GTC International


Nr telefonu: +98 21 2203 86 59
Adres e-mail: iran@miha-bodytec.com

Ireland, Republic of


miha bodytec ems UK Ltd.


Nr telefonu: +44 208 068 078 0
Adres e-mail: uk-info@miha-bodytec.com

Israel


EMS Sport


Nr telefonu: +97 252 405 639 9
Adres e-mail: israel@miha-bodytec.com

Italy


Interfit S.r.l.


Nr telefonu: +39 051 860 916
Adres e-mail: italy@miha-bodytec.com

Kazakhstan


SC Solutions LLP


Nr telefonu: +7 727 2583377
Adres e-mail: kazakhstan@miha-bodytec.com

Kuwait


GFI Sport Equipment Trading LLC


Nr telefonu: +971 4 832 889 2
Adres e-mail: kuwait@miha-bodytec.com

Kyrgyzstan


SC Solutions LLP


Nr telefonu: +7 727 2583377
Adres e-mail: kyrgyzstan@miha-bodytec.com

Lebanon


German Sports Technologies


Nr telefonu: +961 3 168 899
Adres e-mail: lebanon@miha-bodytec.com

Netherlands


Fitpartner BeNeLux BV


Nr telefonu: +31 6533 843 00
Adres e-mail: netherlands@miha-bodytec.com

Oman


GFI Sport Equipment Trading LLC


Nr telefonu: +971 4 832 889 2
Adres e-mail: oman@miha-bodytec.com

Poland


EMS-Training Sp. Z o.o


Nr telefonu: +48 71 733 075 2
Adres e-mail: poland@miha-bodytec.com

Portugal


Sportfactory S.L.


Nr telefonu: +34 93 480 29 96
Adres e-mail: portugal@miha-bodytec.com

Qatar


GFI Sport Equipment Trading LLC


Nr telefonu: +971 4 832 889 2
Adres e-mail: qatar@miha-bodytec.com

Romania


Speedfitness Kft.


Nr telefonu: +36 1 4900 161
Adres e-mail: romania@miha-bodytec.com

Saudi Arabia


GFI Sport Equipment Trading LLC


Nr telefonu: +971 4 832 889 2
Adres e-mail: saudiarabia@miha-bodytec.com

South Africa


Impulse Workout CC


Nr telefonu: +27 21 424 376 0
Adres e-mail: southafrica@miha-bodytec.com

Spain


Sportfactory S.L.


Nr telefonu: +34 93 480 29 96
Adres e-mail: spain@miha-bodytec.com

Switzerland


Soledor AG


Nr telefonu: +41 61 926 877 7
Adres e-mail: swiss@miha-bodytec.com

Tajikistan


SC Solutions LLP


Nr telefonu: +7 727 2583377
Adres e-mail: tajikistan@miha-bodytec.com

Turkey


Miha Saglik Ürünleri Tic. Ltd. Sti.


Nr telefonu: +90 212 277 003 5
Adres e-mail: turkey@miha-bodytec.com

United Arab Emirates


GFI Sport Equipment Trading LLC


Nr telefonu: +971 4 832 889 2
Adres e-mail: uae@miha-bodytec.com

United Kingdom


miha bodytec ems UK Ltd.


Nr telefonu: +44 208 068 078 0
Adres e-mail: uk-info@miha-bodytec.com

United States


miha bodytec, Inc.


Nr telefonu: +1 833 367 6442
Adres e-mail: usa@miha-bodytec.com

Uzbekistan


SC Solutions LLP


Nr telefonu: +7 727 2583377
Adres e-mail: uzbekistan@miha-bodytec.com
read more