Neem Contact met Ons op

De velden met een sterretje (*) zijn verplicht.

Samen met onze partners,
willen we nieuwe impulsen geven
en opnieuw nadenken over gezondheid.

Hoofdkantoor

miha bodytec GmbH
Siemensstr. 1
86368 Gersthofen
Duitsland
Tel: +49 821 4554 92 0
e-mail:info@miha-bodytec.de

Albanië

FF Medisch & Wellness E.E.
Tel: +30 210 807 001 0
E-mail:albania@miha-bodytec.com

Algerije

Apsara
Tel: +33 160 545 470
E-mail:algeria@miha-bodytec.com

Andorra

Future Medical Training S.L.
Tel: +34 635 617 888
E-mail:andorra@miha-bodytec.com

Argentinië

Future Medical Training S.L.
Tel: +34 635 617 888
E-mail:argentina@miha-bodytec.com

Australië

Munich Sports PTY Ltd.
Tel: +61 451 966 050
E-mail:australia@miha-bodytec.com

Oostenrijk

miha bodytec GmbH
Tel: +49 821 4554 92 0
E-mail:info@miha-bodytec.de

Bahrein

SFT Trading DWC-LLC
Tel: +971 4 5671560
E-mail:bahrain@miha-bodytec.com

Canada

miha bodytec Inc.
Tel: +1 833 367 6442
E-mail:canada@miha-bodytec.com

Chili

Future Medical Training S.L.
Tel: +34 635 617 888
E-mail:canada@miha-bodytec.com

Colombia

Future Medical Training S.L.
Tel: +34 635 617 888
E-mail:colombia@miha-bodytec.com

Cyprus

FF Medisch & Wellness E.E.
Tel: +30 210 807 001 0
E-mail:cyprus@miha-bodytec.com

Tsjechische Republiek

Body Technology s.r.o.
Tel: +420 548 424 001
E-mail:czechrepublic@miha-bodytec.com

Frankrijk

Apsara
Tel: +33 160 545 470
E-mail:france@miha-bodytec.com

Griekenland

FF Medisch & Wellness E.E.
Tel: +30 210 807 001 0
E-mail:greece@miha-bodytec.com

Hongarije

Speedfitness Kft.
Tel: +36 1 4900 161
E-mail:hungary@miha-bodytec.com

Internationaal

miha bodytec GmbH
Tel: +49 821 4554 92 0
E-mail:export@miha-bodytec.com

Ierland

miha bodytec ems UK Ltd.
Tel: +44 208 068 078 0
E-mail:uk-info@miha-bodytec.com

Israël

EMS Sport
Tel: +97 252 405 639 9
E-mail:israel@miha-bodytec.com

Italië

Interfit S.r.l.
Tel: +39 051 860 916
E-mail:italy@miha-bodytec.com

Korea

MiraeBiz Korea
Tel: +82 2 850 4222
E-mail:korea@miha-bodytec.com

Koeweit

SFT Trading DWC-LLC
Tel: +971 4 5671560
E-mail:kuwait@miha-bodytec.com

Mexico

Future Medical Training S.L.
Tel: +34 635 617 888
E-mail:mexico@miha-bodytec.com

Marokko

Apsara
Tel: +33 160 545 470
E-mail:morocco@miha-bodytec.com

Nederland

Fitpartner BeNeLux BV
Tel: +31 6533 843 00
Email:netherlands@miha-bodytec.com

Nieuw-Zeeland

Munich Sports PTY Ltd.
Tel: +61 451 966 050
E-mail:newzealand@miha-bodytec.com

Oman

SFT Trading DWC-LLC
Tel: +971 4 5671560
E-mail:oman@miha-bodytec.com

Paraguay

Future Medical Training S.L.
Tel: +34 635 617 888
E-mail:paraguay@miha-bodytec.com

Peru

Future Medical Training S.L.
Tel: +34 635 617 888
E-mail:peru@miha-bodytec.com

Polen

EMS Opleiding Sp. Z o.o
Tel: +48 783 849 800
E-mail:poland@miha-bodytec.com

Portugal

Future Medical Training S.L.
Tel: +34 635 617 888
E-mail:portugal@miha-bodytec.com

Qatar

SFT Trading DWC-LLC
Tel: +971 4 5671560
E-mail:qatar@miha-bodytec.com

Roemenië

Speedfitness Kft.
Tel: +36 1 4900 161
E-mail:romania@miha-bodytec.com

Saoedi-Arabië

SFT Trading DWC-LLC
Tel: +971 4 5671560
E-mail:saudiarabia@miha-bodytec.com

Slowakije

Body Technology s.r.o.
Tel: +420 548 424 001
E-mail:slovakia@miha-bodytec.com

Zuid-Afrika

Impuls Workout CC
Tel: +27 21 424 376 0
E-mail:southafrica@miha-bodytec.com

Spanje

Future Medical Training S.L.
Tel: +34 635 617 888
E-mail:spain@miha-bodytec.com

Zwitserland

Soledor AG
Tel: +41 61 926 877 7
E-mail:swiss@miha-bodytec.com

Tunesië

Apsara
Tel: +33 160 545 470
E-mail:tunisia@miha-bodytec.com

Oekraïne

EMS Opleiding Sp. Z o.o
Tel: +48 71 733 075 2
E-mail:ukraine@miha-bodytec.com

Verenigde Arabische Emiraten

SFT EMS TRADING L.L.C.
Tel: +971 4 5671560
E-mail:uae@miha-bodytec.com

Verenigd Koninkrijk

miha bodytec ems UK Ltd.
Tel: +44 208 068 078 0
e-mail:uk-info@miha-bodytec.com

Uruguay

Future Medical Training S.L.
Tel: +34 635 617 888
E-mail:uruguay@miha-bodytec.com