Bize ulaşın

CAPTCHA Image

Lütfen yukarıda gördüğünüz numarayı girin.

Yıldız (*) ile işaretli alanlar zorunludur. Verileriniz başka herhangi bir üçüncü tarafla paylaşılmayacaktır. Lütfen gizlilik politikamıza bakın.

Merkezler
Distribütör
Merkezler

miha bodytec GmbH


Address: Siemensstr. 1
86368 Gersthofen
Germany
Telefon: +49 821 4554 92 0
E-Posta: info@miha-bodytec.de
Distribütörler

Austria


miha bodytec GmbH


Telefon: +49 821 4554 92 0
E-Posta: info@miha-bodytec.de

Azerbaijan


SC Solutions LLP


Telefon: +7 727 2583377
E-Posta: azerbaijan@miha-bodytec.com

Bahrain


GFI Sport Equipment Trading LLC


Telefon: +971 4 832 889 2
E-Posta: bahrain@miha-bodytec.com

China


Shanghai Asiafit Consulting C, Ltd.


Telefon: +86 18 121 255 968
E-Posta: china@miha-bodytec.com

Cyprus


Menegaki Foteini Nikolaos


Telefon: +30 21121 431 61
E-Posta: cyprus@miha-bodytec.com

Czech Republic


NOVE Fitness s.r.o.


Telefon: +420 548 424 001
E-Posta: czechrepublic@miha-bodytec.com

France


Apsara


Telefon: +33 160 622 341
E-Posta: france@miha-bodytec.com

Greece


Menegaki Foteini Nikolaos


Telefon: +30 21121 431 61
E-Posta: greece@miha-bodytec.com

Hungary


Speedfitness Kft.


Telefon: +36 1 781 600 4
E-Posta: hungary@miha-bodytec.com

International


miha bodytec GmbH


Telefon: +49 821 4554 92 0
E-Posta: export@miha-bodytec.com

Iran - Islamic Republic of,


Tava Tejarat Liam Co., GTC International


Telefon: +98 21 2203 86 59
E-Posta: iran@miha-bodytec.com

Ireland, Republic of


miha bodytec ems UK Ltd.


Telefon: +44 208 068 078 0
E-Posta: uk-info@miha-bodytec.com

Israel


EMS Sport


Telefon: +97 252 405 639 9
E-Posta: israel@miha-bodytec.com

Italy


Interfit S.r.l.


Telefon: +39 051 860 916
E-Posta: italy@miha-bodytec.com

Kazakhstan


SC Solutions LLP


Telefon: +7 727 2583377
E-Posta: kazakhstan@miha-bodytec.com

Kuwait


GFI Sport Equipment Trading LLC


Telefon: +971 4 832 889 2
E-Posta: kuwait@miha-bodytec.com

Kyrgyzstan


SC Solutions LLP


Telefon: +7 727 2583377
E-Posta: kyrgyzstan@miha-bodytec.com

Lebanon


German Sports Technologies


Telefon: +961 3 168 899
E-Posta: lebanon@miha-bodytec.com

Netherlands


Fitpartner BeNeLux BV


Telefon: +31 6533 843 00
E-Posta: netherlands@miha-bodytec.com

Oman


GFI Sport Equipment Trading LLC


Telefon: +971 4 832 889 2
E-Posta: oman@miha-bodytec.com

Poland


EMS-Training Sp. Z o.o


Telefon: +48 71 733 075 2
E-Posta: poland@miha-bodytec.com

Portugal


Sportfactory S.L.


Telefon: +34 93 480 29 96
E-Posta: portugal@miha-bodytec.com

Qatar


GFI Sport Equipment Trading LLC


Telefon: +971 4 832 889 2
E-Posta: qatar@miha-bodytec.com

Romania


Speedfitness Kft.


Telefon: +36 1 781 600 4
E-Posta: romania@miha-bodytec.com

Saudi Arabia


GFI Sport Equipment Trading LLC


Telefon: +971 4 832 889 2
E-Posta: saudiarabia@miha-bodytec.com

South Africa


Impulse Workout CC


Telefon: +27 21 424 376 0
E-Posta: southafrica@miha-bodytec.com

Spain


Sportfactory S.L.


Telefon: +34 93 480 29 96
E-Posta: spain@miha-bodytec.com

Switzerland


Soledor AG


Telefon: +41 61 926 877 7
E-Posta: swiss@miha-bodytec.com

Tajikistan


SC Solutions LLP


Telefon: +7 727 2583377
E-Posta: tajikistan@miha-bodytec.com

Turkey


Miha Saglik Ürünleri Tic. Ltd. Sti.


Telefon: +90 212 277 003 5
E-Posta: turkey@miha-bodytec.com

United Arab Emirates


GFI Sport Equipment Trading LLC


Telefon: +971 4 832 889 2
E-Posta: uae@miha-bodytec.com

United Kingdom


miha bodytec ems UK Ltd.


Telefon: +44 208 068 078 0
E-Posta: uk-info@miha-bodytec.com

Uzbekistan


SC Solutions LLP


Telefon: +7 727 2583377
E-Posta: uzbekistan@miha-bodytec.com
read more