Contact

CAPTCHA Image

Voer het bovenstaande nummer in.

Verplichte velden zijn met een asterisk (*) aangeduid.
Uw persoonsgegevens worden niet met derde partijen gedeeld. Raadpleeg ons Privacybeleid.

Hoofdkantoor
Distributeur
Hoofdkantoor

miha bodytec GmbH


Address: Siemensstr. 1
86368 Gersthofen
Germany
Tel: +49 821 4554 92 0
Email: info@miha-bodytec.de
Distributeurs

Albania


Menegaki Foteini Nikolaos


Tel: +30 21121 431 61
Email: albania@miha-bodytec.com

Algeria


Apsara


Tel: +33 160 622 341
Email: algeria@miha-bodytec.com

Australia


Munich Sports PTY Ltd.


Tel: +61 451 966 050
Email: australia@miha-bodytec.com

Austria


miha bodytec GmbH


Tel: +49 821 4554 92 0
Email: info@miha-bodytec.de

Azerbaijan


SC Solutions LLP


Tel: +7 727 2583377
Email: azerbaijan@miha-bodytec.com

Bahrain


GFI Sport Equipment Trading LLC


Tel: +971 4 832 889 2
Email: bahrain@miha-bodytec.com

Canada


miha bodytec Inc.


Tel: +1 833 367 6442
Email: canada@miha-bodytec.com

China


Shanghai Asiafit Consulting C Ltd.


Tel: +86 18 121 255 968
Email: china@miha-bodytec.com

Cyprus


Menegaki Foteini Nikolaos


Tel: +30 21121 431 61
Email: cyprus@miha-bodytec.com

Czech Republic


NOVE Fitness s.r.o.


Tel: +420 548 424 001
Email: czechrepublic@miha-bodytec.com

France


Apsara


Tel: +33 160 622 341
Email: france@miha-bodytec.com

Greece


Menegaki Foteini Nikolaos


Tel: +30 21121 431 61
Email: greece@miha-bodytec.com

Hong Kong


Shanghai Asiafit Consulting C Ltd.


Tel: +86 18 121 255 968
Email: china@miha-bodytec.com

Hungary


Speedfitness Kft.


Tel: +36 1 4900 161
Email: hungary@miha-bodytec.com

International


miha bodytec GmbH


Tel: +49 821 4554 92 0
Email: export@miha-bodytec.com

Ireland, Republic of


miha bodytec ems UK Ltd.


Tel: +44 208 068 078 0
Email: uk-info@miha-bodytec.com

Israel


EMS Sport


Tel: +97 252 405 639 9
Email: israel@miha-bodytec.com

Italy


Interfit S.r.l.


Tel: +39 051 860 916
Email: italy@miha-bodytec.com

Kazakhstan


SC Solutions LLP


Tel: +7 727 2583377
Email: kazakhstan@miha-bodytec.com

Kuwait


GFI Sport Equipment Trading LLC


Tel: +971 4 832 889 2
Email: kuwait@miha-bodytec.com

Kyrgyzstan


SC Solutions LLP


Tel: +7 727 2583377
Email: kyrgyzstan@miha-bodytec.com

Lebanon


German Sports Technologies


Tel: +961 3 168 899
Email: lebanon@miha-bodytec.com

Macao


Shanghai Asiafit Consulting C Ltd.


Tel: +86 18 121 255 968
Email: china@miha-bodytec.com

Morocco


Apsara


Tel: +33 160 622 341
Email: morocco@miha-bodytec.com

Netherlands


Fitpartner BeNeLux BV


Tel: +31 6533 843 00
Email: netherlands@miha-bodytec.com

Oman


GFI Sport Equipment Trading LLC


Tel: +971 4 832 889 2
Email: oman@miha-bodytec.com

Poland


EMS-Training Sp. Z o.o


Tel: +48 71 733 075 2
Email: poland@miha-bodytec.com

Portugal


Sportfactory S.L.


Tel: +34 93 480 29 96
Email: portugal@miha-bodytec.com

Qatar


GFI Sport Equipment Trading LLC


Tel: +971 4 832 889 2
Email: qatar@miha-bodytec.com

Romania


Speedfitness Kft.


Tel: +36 1 4900 161
Email: romania@miha-bodytec.com

Russian Federation


Kormatec Rus LLC


Tel: +7 495 668 57 65
Email: russia@miha-bodytec.com

Saudi Arabia


GFI Sport Equipment Trading LLC


Tel: +971 4 832 889 2
Email: saudiarabia@miha-bodytec.com

Singapore


United Lifestyle


Tel: +65 658 073 73
Email: singapore@miha-bodytec.com

Slovakia


NOVE Fitness s.r.o.


Tel: +420 548 424 001
Email: slovakia@miha-bodytec.com

South Africa


Impulse Workout CC


Tel: +27 21 424 376 0
Email: southafrica@miha-bodytec.com

Spain


Sportfactory S.L.


Tel: +34 93 480 29 96
Email: spain@miha-bodytec.com

Switzerland


Soledor AG


Tel: +41 61 926 877 7
Email: swiss@miha-bodytec.com

Tajikistan


SC Solutions LLP


Tel: +7 727 2583377
Email: tajikistan@miha-bodytec.com

Thailand


United Lifestyle


Tel: +65 658 073 73
Email: singapore@miha-bodytec.com

Tunisia


Apsara


Tel: +33 160 622 341
Email: tunisia@miha-bodytec.com

Turkey


Miha Saglik Ürünleri Tic. Ltd. Sti.


Tel: +90 212 277 003 5
Email: turkey@miha-bodytec.com

United Arab Emirates


GFI Sport Equipment Trading LLC


Tel: +971 4 832 889 2
Email: uae@miha-bodytec.com

United Kingdom


miha bodytec ems UK Ltd.


Tel: +44 208 068 078 0
Email: uk-info@miha-bodytec.com

United States


miha bodytec Inc.


Tel: +1 833 367 6442
Email: usa@miha-bodytec.com

Uzbekistan


SC Solutions LLP


Tel: +7 727 2583377
Email: uzbekistan@miha-bodytec.com

Vietnam


United Lifestyle


Tel: +65 658 073 73
Email: singapore@miha-bodytec.com
read more